{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | YOUNG LIN |
| Model: | DFS602012H |
| Výkon: | 3.4W |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 60 mm x 60 mm x 20 mm |
| Typ dílu: | Chladicí ventilátor |
| Délka: | 60 mm |
| Šířka: | 60 mm |
| výška: | 20 mm |
| Dráty: | 2 |
popis_vašich_požadavek: