{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | YOUNG LIN |
| Model: | DFS501512H |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 50 mm x 50 mm x 15 mm |
| Typ dílu: | Chladicí ventilátor |
| Současný stav: | 0.22A |
| Délka: | 50 mm |
| Šířka: | 50 mm |
| výška: | 15 mm |
| Dráty: | 2 |
popis_vašich_požadavek: