{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | YOUNG LIN |
| Model: | DFC801012H |
| Výkon: | 2.9W |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 80 mm x 80 mm x 10 mm |
| Typ dílu: | FAN |
| Délka: | 80 mm |
| Šířka: | 80 mm |
| výška: | 10 mm |
| Dráty: | 2 |
popis_vašich_požadavek: