{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | YOUNG LIN |
| Model: | DFB601012L |
| Výkon: | 1.6W |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 60 mm x 60 mm x 10 mm |
| Typ dílu: | Chladicí ventilátor |
| Délka: | 60 mm |
| Šířka: | 60 mm |
| výška: | 10 mm |
| Dráty: | 4 |
popis_vašich_požadavek: