{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | DFB401012M |
| Výkon: | 0.7W |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 40 mm x 40 mm x 10 mm |
| Současný stav: | 0.06A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 3 dráty |
| Výrobce: | YOUNG LIN |
popis_vašich_požadavek: