{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Nidec |
| MPN: | DF310RI05S1C-02 |
| Napětí: | 5V |
| Dráty: | 3 |
| Současný stav: | 0.10A |
| Výkon: | 0.5W |
| Délka: | 30 mm |
| Šířka: | 30 mm |
| Výška: | 10 mm |
| Typ dílu: | FAN |
popis_vašich_požadavek: