{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Nidec |
| Model: | DF251R-12MA-02 |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 25 mm x 25 mm x 10 mm |
| Typ dílu: | FAN |
| Délka: | 25 mm |
| Šířka: | 25 mm |
| výška: | 10 mm |
| Dráty: | 2 |
popis_vašich_požadavek: