{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | TOP MOTOR |
| Model: | DF127720BH |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 127 mm x 127 mm x 20 mm |
| Typ dílu: | Chladicí ventilátor |
| Současný stav: | 0.75A |
| Délka: | 127 mm |
| Šířka: | 127 mm |
| výška: | 20 mm |
| Dráty: | 4 |
popis_vašich_požadavek: