{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | MARTECH |
| Model: | DF1203812B2UN |
| Výkon: | 32.4W |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
| Současný stav: | 2.7A |
| AC/DC: | DC |
| Ukončení: | 4 |
popis_vašich_požadavek: