{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | D591T-024KA-3 |
| Výrobce: | Micronel |
| Šířka: | 62mm |
| Proudění vzduchu: | 68.58m³/h |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 62 x 62 x 60mm |
| Napájecí napětí: | 24 V DC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | DC |
| Výška: | 62mm |
| Spotřeba energie: | 5.54W |
| Hloubka: | 60 mm |
| Hladina hluku: | 56dB |
| Rychlost ventilátoru: | 10200rpm |
| Maximální proud: | 277mA |
popis_vašich_požadavek: