{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | D4E146-LV19-14 |
| Výrobce: | ebm-papst |
| Šířka: | 203mm |
| Proudění vzduchu: | 565m³/h |
| Série: | D4E146 |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 216 x 203 x 272mm |
| Napájecí napětí: | 230 V AC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | AC |
| Výška: | 216mm |
| Hloubka: | 203mm |
| Hladina hluku: | 46 dB |
| Rychlost ventilátoru: | 780rpm |
| Směr křivky: | Forward |
popis_vašich_požadavek: