{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | D36-B10A-05W5-100 |
| Velikost: | 3.6 x 1 (92 x 25) In. (mm) |
| Ukončení: | Drátěné vodiče |
| Výrobce: | Globe Motors |
| Proudění vzduchu: | 55 CFM (1557 L/Min.) |
| Série: | DC Series |
| Rozměry: | 3.6 x 3.6 x 1 In. (92 x 92 x 25 mm) |
| Hladina hluku: | 30 dBA |
| Aktuální hodnocení: | 0.2 A |
| Rychlost: | 2100 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Atribut produktu: | Hodnota atributu |
| Přibližná velikost: | 3,6 x 3,6 palce (92 x 92 mm) |
| Přibližná tloušťka: | 1 In. (26 mm) |
| Jmenovité napětí: | 24 VDC |
| Konfigurace: | Čtverec |
| Jmenovitý výkon: | 3.84 W |
popis_vašich_požadavek: