{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | D301L-012GK-2 |
| Výrobce: | Micronel |
| Proudění vzduchu: | 8,76 m³/h |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 30 x 36 mm |
| Napájecí napětí: | 12 V DC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | DC |
| Spotřeba energie: | 580 mW |
| Hloubka: | 36 mm |
| Hladina hluku: | 42 dB |
| Rychlost ventilátoru: | 13750 otáček za minutu |
| Maximální proud: | 60mA |
popis_vašich_požadavek: