{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Dmychadlo |
| Model: | D2E146-HR93-01 |
| Výkon: | 150/165W |
| Napětí: | 230V |
| Velikost: | 220 mm x 216 mm x 178 mm |
| AC/DC: | Ventilátory střídavého proudu |
| Výrobce: | EBM-Papst |
| Proudění vzduchu: | 93.0 ~ 205.0 CFM (2.63 ~ 5.80 m³/min) |
| Tvar: | Obdélníkový |
| Série: | D2E146 |
| Blade_material: | Polypropylene (PP) |
| Frame_material: | Polypropylene (PP) |
popis_vašich_požadavek: