{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | D24-B10A-05W3-100 |
| Velikost: | 2.36 x 1 (60 x 25) In. (mm) |
| Ukončení: | Drátěné vodiče |
| Výrobce: | Globe Motors |
| Proudění vzduchu: | 17 CFM (481 L/Min.) |
| Série: | DC Series |
| Rozměry: | 2.36 x 2.36 x 1 In. (60 x 60 x 25 mm) |
| Hladina hluku: | 28 dBA |
| Aktuální hodnocení: | 0.07 A |
| Rychlost: | 3600 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Atribut produktu: | Hodnota atributu |
| Přibližná velikost: | 2,4 x 2,4 palce (60 x 60 mm) |
| Přibližná tloušťka: | 1 In. (26 mm) |
| Jmenovité napětí: | 24 VDC |
| Konfigurace: | Čtverec |
| Jmenovitý výkon: | 1.68 W |
popis_vašich_požadavek: