{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | SERVO |
| Model: | D1751U24B6PZ-17 |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 150 mm x 175 mm x 51 mm |
| Typ dílu: | FAN |
| Současný stav: | 1.8A |
| Délka: | 175 mm |
| Šířka: | 150 mm |
| výška: | 51 mm |
| Dráty: | 2 |
popis_vašich_požadavek: