{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | SERVO |
| Model: | D1751S24B3ZZ-15 |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 150 mm x 172 mm x 51 mm |
| Typ dílu: | FAN |
| Současný stav: | 0.5A |
| Délka: | 172 mm |
| Šířka: | 150 mm |
| výška: | 51 mm |
| Dráty: | 3 |
popis_vašich_požadavek: