{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | SERVO |
| Model: | D1751P24B9DS321 |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 150 mm x 172 mm x 51 mm |
| Typ dílu: | Chladicí ventilátor |
| Současný stav: | 4.6A |
| Délka: | 172 mm |
| Šířka: | 150 mm |
| výška: | 51 mm |
popis_vašich_požadavek: