{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | SERVO |
| Model: | D1338B24B7CZ-15 |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 127 mm x 127 mm x 38 mm |
| Typ dílu: | FAN |
| Současný stav: | 0.65A |
| Délka: | 127 mm |
| Šířka: | 127 mm |
| výška: | 38 mm |
| Dráty: | 2 |
popis_vašich_požadavek: