{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Nidec |
| Model: | D12F-24BS5 01 |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 120 mm x 120 mm x 32 mm |
| Typ dílu: | FAN |
| Současný stav: | 0.55A |
| Délka: | 120 mm |
| Šířka: | 120 mm |
| výška: | 32 mm |
| Dráty: | 3 |
popis_vašich_požadavek: