{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Nidec |
| Model: | D10F-24PM 17BH5 |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 97 mm x 97 mm x 33 mm |
| Typ dílu: | FAN |
| Současný stav: | 0.25A |
| Délka: | 97 mm |
| Šířka: | 97 mm |
| výška: | 33 mm |
| Dráty: | 4 |
popis_vašich_požadavek: