{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | NIDEC |
| Model: | D10F-12B4S1 21AK |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 100 mm x 100 mm x 35 mm |
| Typ dílu: | Chladicí ventilátor |
| Současný stav: | 0.58A |
| Délka: | 100 mm |
| Šířka: | 100 mm |
| výška: | 35 mm |
| Dráty: | 3 |
popis_vašich_požadavek: