{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Nidec |
| MPN: | D09T-24PS1 01B |
| Napětí: | 24V |
| Dráty: | 3 |
| Současný stav: | 0.06A |
| Délka: | 90 mm |
| Šířka: | 90 mm |
| Výška: | 25 mm |
| Typ dílu: | FAN |
popis_vašich_požadavek: