{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Nidec |
| MPN: | D09F-24SS2 01B |
| Napětí: | 24V |
| Dráty: | 3 |
| Současný stav: | 0.25A |
| Délka: | 97 mm |
| Šířka: | 97 mm |
| Výška: | 33 mm |
| Typ dílu: | FAN |
popis_vašich_požadavek: