{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | SERVO |
| Model: | CUDC24B7SQ |
| Výkon: | 3.8W |
| Napětí: | 24V |
| Typ dílu: | Chladicí ventilátor |
| Současný stav: | 0.16A |
| Délka: | 120 |
| Šířka: | 120 |
| výška: | 25 |
| Dráty: | 3 |
popis_vašich_požadavek: