{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | SERVO |
| Model: | CNDC24U7C-061 |
| Výkon: | 10.8W |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
| Současný stav: | 0.45A |
| AC/DC: | DC |
| Ukončení: | 2 |
popis_vašich_požadavek: