{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | SERVO |
| Model: | CNDC24B7V-038 |
| Výkon: | 4.8W |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 120 mm x 120 mm x 38 mm |
| Typ dílu: | FAN |
| Současný stav: | 0.2A |
| Délka: | 120 mm |
| Šířka: | 120 mm |
| výška: | 38 mm |
popis_vašich_požadavek: