{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | CLE3L2 19020190A |
| Výrobce: | COMAIR ROTRON |
| Proudění vzduchu: | 935 m³/h |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 254 x 88,9 mm |
| Napájecí napětí: | 230 V AC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | AC |
| Spotřeba energie: | 34W |
| Hloubka: | 88,9 mm |
| Hladina hluku: | 49,2 dB |
| Rychlost ventilátoru: | 1650 otáček za minutu |
| Maximální proud: | 250 mA |
popis_vašich_požadavek: