{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | CLE2L5 19039305A |
| Výrobce: | COMAIR ROTRON |
| Proudění vzduchu: | 1473m³/h |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 254 x 106.9mm |
| Napájecí napětí: | 115 V AC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | AC |
| Spotřeba energie: | 115W |
| Hloubka: | 106.9mm |
| Hladina hluku: | 60dB |
| Rychlost ventilátoru: | 2400 otáček za minutu |
| Maximální proud: | 1.3A |
popis_vašich_požadavek: