{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | CFM-A238-13-10 |
| OTÁČKY: | 4600 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Výrobce: | CUI, Inc. |
| Šířka: | 38,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 200.9 CFM (5.63m³/min) |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | CFM-120 |
| Statický tlak: | 0,780 v H2O (194,3 Pa) |
| Hluk: | 61.5 dB(A) |
| Popis: | DC AXIAL FAN, 120 MM SQUARE, 38 |
| Napětí - jmenovité: | 12VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtvercový - 120 mm délka x 120 mm výška |
| Další názvy: | 102-4027 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CE, CUR, TUV, UL |
| Rozsah napětí: | 6 ~ 13,8 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 21.00W |
| Provozní teplota: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Polybutylentereftalát (PBT) |
| Materiál - čepel: | Polybutylentereftalát (PBT) |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 1.4A |
popis_vašich_požadavek: