{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | CFM-6010-13-20 |
| OTÁČKY: | 5500 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 3 vodiče |
| Výrobce: | CUI, Inc. |
| Šířka: | 10.60mm |
| Proudění vzduchu: | 24.2 CFM (0.678m³/min) |
| Vlastnosti: | Snímač otáček (otáčkoměr) |
| Série: | CFM-60 |
| Statický tlak: | 0,220 in H2O (54,8 Pa) |
| Hluk: | 41.4 dB(A) |
| Popis: | DC AXIAL FAN, 60 MM SQUARE, 10 M |
| Napětí - jmenovité: | 12VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 60 mm délka x 60 mm výška |
| Další názvy: | 102-4403 CFM-6010-13-20-ND |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | Nepoužije se |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CE, CUR, TUV, UL |
| Rozsah napětí: | 6 ~ 13,8 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 3.12W |
| Provozní teplota: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Polybutylentereftalát (PBT) |
| Materiál - čepel: | Polybutylentereftalát (PBT) |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.200A |
popis_vašich_požadavek: