{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | CFM-5010-03-22 |
| OTÁČKY: | 6100 RPM |
| Ukončení: | 4 vodiče |
| Výrobce: | CUI, Inc. |
| Šířka: | 10.60mm |
| Proudění vzduchu: | 16.1 CFM (0.451m³/min) |
| Vlastnosti: | Řízení PWM, snímač otáček (otáčkoměr) |
| Série: | CFM-50 |
| Statický tlak: | 0,203 in H2O (50,6 Pa) |
| Hluk: | 37.2 dB(A) |
| Popis: | DC AXIAL FAN, 50 MM SQUARE, 10 M |
| Napětí - jmenovité: | 5VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 50 mm délka x 50 mm výška |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CE, CUR, TUV, UL |
| Rozsah napětí: | 4 ~ 5.5VDC |
| Výkon (ve wattech): | 1.40W |
| Provozní teplota: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Polybutylentereftalát (PBT) |
| Materiál - čepel: | Polybutylentereftalát (PBT) |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.210A |
popis_vašich_požadavek: