{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | CFM-4010-03-22 |
| OTÁČKY: | 8300 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Výrobce: | CUI, Inc. |
| Šířka: | 10.60mm |
| Proudění vzduchu: | 10.0 CFM (0.280m³/min) |
| Vlastnosti: | Řízení PWM, snímač otáček (otáčkoměr) |
| Série: | CFM-40 |
| Statický tlak: | 0.285 in H2O (71.0 Pa) |
| Hluk: | 37.0 dB(A) |
| Popis: | DC AXIAL FAN, 40 MM SQUARE, 10.6 |
| Napětí - jmenovité: | 5VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 40 mm délka x 40 mm výška |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CE, CUR, TUV, UL |
| Rozsah napětí: | 4 ~ 5.5VDC |
| Výkon (ve wattech): | 1.20W |
| Provozní teplota: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Polybutylentereftalát (PBT) |
| Materiál - čepel: | Polybutylentereftalát (PBT) |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.160A |
popis_vašich_požadavek: