{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | CD12B3 19032837A |
| Výrobce: | COMAIR ROTRON |
| Šířka: | 254mm |
| Proudění vzduchu: | 931m³/h |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 254 x 254 x 89mm |
| Napájecí napětí: | 12 V DC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | DC |
| Výška: | 254mm |
| Spotřeba energie: | 31.2W |
| Hloubka: | 88,9 mm |
| Hladina hluku: | 49.1dB |
| Rychlost ventilátoru: | 1650 otáček za minutu |
| Maximální proud: | 2.6A |
popis_vašich_požadavek: