{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | CA1321-H01 |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 80 mm x 80 mm x 25 mm |
| Současný stav: | 0.16A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 3 dráty |
| Výrobce: | MELCO |
popis_vašich_požadavek: