{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | TOSHIBA |
| MPN: | C-S02C-09 |
| Napětí: | 12V |
| Dráty: | 3 |
| Současný stav: | 250 mA |
| Délka: | 60 mm |
| Šířka: | 60 mm |
| Výška: | 23 mm |
| Typ dílu: | Chladicí ventilátor |
popis_vašich_požadavek: