{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | DELTA |
| Model: | BUB0712HD |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 75 mm x 75 mm x 30 mm |
| Typ dílu: | FAN |
| Současný stav: | 0.40A |
| Délka: | 75 mm |
| Šířka: | 75 mm |
| výška: | 30 mm |
| Dráty: | 4 |
popis_vašich_požadavek: