{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | DELTA |
| Model: | BSB05505HP-SM |
| Napětí: | 5V |
| Velikost: | 55 mm x 55 mm x 10 mm |
| Typ dílu: | Chladicí ventilátor |
| Současný stav: | 0.40A |
| Délka: | 55 mm |
| Šířka: | 55 mm |
| výška: | 10 mm |
| Dráty: | 4 |
popis_vašich_požadavek: