{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | BG0903-B043-00L |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 97 mm x 97 mm x 33 mm |
| Současný stav: | 0.84A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 3 dráty |
| Výrobce: | NMB |
popis_vašich_požadavek: