{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Dmychadlo |
| Model: | BFB1212VH |
| OTÁČKY: | 3100 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Výrobce: | Delta Electronics |
| Šířka: | 32,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 39.5 CFM (1.11m³/min) |
| Vlastnosti: | Ochrana uzamčeného rotoru |
| Série: | BFB |
| Statický tlak: | 1.300 in H2O (323.6 Pa) |
| Hluk: | 56.5 dB(A) |
| Popis: | FAN BLOWER 120X32MM 12VDC WIRE |
| Napětí - jmenovité: | 12VDC |
| Velikost / rozměry: | Square/Rounded – 120mm L x 120mm H |
| Další názvy: | 603-1385 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CE, CSA, UL, VDE |
| Rozsah napětí: | 4 ~ 13.8VDC |
| Výkon (ve wattech): | 15.00W |
| Provozní teplota: | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Materiál - rám: | Plastové |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | 50000 Hrs @ 40°C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 1.25A |
popis_vašich_požadavek: