{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Dmychadlo |
| Model: | BFB1024H-F00 |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 97 mm x 94 mm x 33 mm |
| Současný stav: | 0.6A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 3 dráty |
| Výrobce: | DELTA |
| Otáčky (ot./min.): | 3600 |
| Proudění vzduchu: | 25.4 CFM (0.719 m³/min) |
| Vlastnosti: | Snímač otáček (otáčkoměr) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Obdélníkový |
| Série: | BFB |
| Statický tlak: | 1.000 in H2O (249.1 Pa) |
| Hluk: | 52 dBA |
| Blade_material: | Plastové |
| Frame_material: | Plastové |
popis_vašich_požadavek: