{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Dmychadlo |
| Model: | BFB1012M-AF00 |
| Výkon: | 6.6W |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 97 mm x 94 mm x 33 mm |
| Současný stav: | 0.66A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 3 dráty |
| Výrobce: | DELTA |
| Otáčky (ot./min.): | 3200 |
| Proudění vzduchu: | 22.6 CFM (0.640 m³/min) |
| Vlastnosti: | Snímač otáček (otáčkoměr) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Obdélníkový |
| Série: | BFB |
| Statický tlak: | 0.893 in H2O (222.4 Pa) |
| Hluk: | 52.5 dBA |
| Blade_material: | Plastové |
| Frame_material: | Plastové |
popis_vašich_požadavek: