{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Delta |
| MPN: | BFB1012H |
| Typ ventilátoru: | Dmychadlo |
| Napětí: | 12VDC |
| Otáčky (ot./min.): | 3600 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Proudění vzduchu: | 25.4 CFM (0.711m³/min) |
| Hluk: | 52,0 dB(A) |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Šířka: | 33,00 mm |
| Vlastnosti: | Ochrana uzamčeného rotoru |
| Série: | BFB |
| Statický tlak: | 1.000 in H2O (249.1 Pa) |
| Popis: | FAN BLOWER 97.2X33MM 12VDC WIRE |
| Velikost / rozměry: | Obdélníkový/kulatý - 97,2 mm délka x 94,4 mm výška |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CE, CSA, UL, VDE |
| Rozsah napětí: | 4 ~ 13.8VDC |
| Výkon (ve wattech): | 9.60W |
| Provozní teplota: | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Materiál - rám: | Plastové |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | 50000 Hrs @ 40°C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.800A |
| Výrobce: | Delta Electronics |
popis_vašich_požadavek: