{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | DELTA |
| MPN: | BFB0724L |
| Typ ventilátoru: | Dmychadlo |
| Napětí: | 24V |
| Otáčky (ot./min.): | 1900 |
| Proudění vzduchu: | 7,0 CFM (0,198 m³/min) |
| Hluk: | 26 dBA |
| Současný stav: | 0.05A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 2 dráty |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Série: | BFB |
| Statický tlak: | 0.157 in H2O (39.1 Pa) |
| Blade_material: | Plastové |
| Frame_material: | Plastové |
| Výrobce: | DELTA |
popis_vašich_požadavek: