{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Dmychadlo |
| Model: | BFB0712HH-A |
| OTÁČKY: | 4400 RPM |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Výrobce: | Delta Electronics |
| Šířka: | 25,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 15.3 CFM (0.428m³/min) |
| Vlastnosti: | Ochrana uzamčeného rotoru |
| Série: | BFB |
| Statický tlak: | 0.977 in H2O (243.4 Pa) |
| Hluk: | 51,0 dB(A) |
| Popis: | FAN BLOWER 75.7X25MM 12VDC WIRE |
| Napětí - jmenovité: | 12VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtvercový/zaoblený - 75,7 mm délka x 75,7 mm výška |
| Další názvy: | 603-1177 BFB0712HHA |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CE, CSA, UL, VDE |
| Rozsah napětí: | 7 ~ 13,8 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 4.08W |
| Provozní teplota: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Plastové |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | 50000 Hrs @ 40°C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.340A |
popis_vašich_požadavek: