{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Dmychadlo |
| Model: | BFB0712HD |
| Výkon: | 3.72W |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 70 mm x 70 mm x 20 mm |
| Současný stav: | 0.37A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 2 dráty |
| Výrobce: | DELTA |
| Otáčky (ot./min.): | 4000 |
| Proudění vzduchu: | 8,2 CFM (0,232 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Obdélníkový |
| Série: | BFB |
| Statický tlak: | 1.034 in H2O (257.6 Pa) |
| Hluk: | 42 dBA |
| Blade_material: | Plastové |
| Frame_material: | Plastové |
popis_vašich_požadavek: