{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Dmychadlo |
| Model: | BFB0712H |
| OTÁČKY: | 2900 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Výrobce: | Delta Electronics |
| Šířka: | 30,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 11.3 CFM (0.316m³/min) |
| Vlastnosti: | Ochrana uzamčeného rotoru |
| Série: | BFB |
| Statický tlak: | 0.480 in H2O (119.6 Pa) |
| Hluk: | 38,0 dB(A) |
| Popis: | FAN BLOWER 75.7X30MM 12VDC WIRE |
| Napětí - jmenovité: | 12VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtvercový/zaoblený - 75,7 mm délka x 75,7 mm výška |
| Další názvy: | 603-1118 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CE, CSA, UL, VDE |
| Rozsah napětí: | 7 ~ 13,8 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 2.64W |
| Provozní teplota: | – |
| Materiál - rám: | Plastové |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | – |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.220A |
popis_vašich_požadavek: