{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Dmychadlo |
| Model: | BFB0512VHD-SP01 |
| Typ výrobku: Dřevěné obaly na boty: | Ventilátory DC |
| OTÁČKY: | 5300 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 4 vodiče |
| Výrobce: | Delta Electronics |
| Šířka: | 31.50mm |
| Proudění vzduchu: | 6,7 CFM (0,188 m³/min) |
| Vlastnosti: | Ochrana uzamčeného rotoru, PWM řízení, snímač otáček (otáčkoměr) |
| Série: | BFB |
| Statický tlak: | 0.732 in H2O (182.3 Pa) |
| Hluk: | 38,5 dB(A) |
| Napětí - jmenovité: | 12VDC |
| Velikost / rozměry: | Square/Rounded – 52.1mm L x 53.3mm H |
| Další názvy: | 603-1244 BFB0512VHDSP01 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CE, CSA, UL, VDE |
| Rozsah napětí: | 5 ~ 13,8 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 2.76W |
| Provozní teplota: | – |
| Materiál - rám: | Plastové |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | – |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.230A |
popis_vašich_požadavek: