{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | DELTA |
| MPN: | BFB0512LD |
| Typ ventilátoru: | Dmychadlo |
| Napětí: | 12VDC |
| Otáčky (ot./min.): | 3700 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Proudění vzduchu: | 4.5 CFM (0.126m³/min) |
| Hluk: | 28,0 dB(A) |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Šířka: | 20,00 mm |
| Vlastnosti: | Ochrana uzamčeného rotoru |
| Série: | BFB |
| Statický tlak: | 0,309 v H2O (77,0 Pa) |
| Popis: | FAN BLOWER 50X20MM 12VDC WIRE |
| Velikost / rozměry: | Square/Rounded – 50mm L x 50mm H |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CE, CSA, UL, VDE |
| Rozsah napětí: | 5 ~ 13,8 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 1.44W |
| Provozní teplota: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Plastové |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | 50000 Hrs @ 40°C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.120A |
| Výrobce: | Delta Electronics |
popis_vašich_požadavek: