{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Dmychadlo |
| Model: | BFB0512HH |
| Výkon: | 2.52W |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 50 mm x 50 mm x 15 mm |
| Současný stav: | 0.32A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 3 dráty |
| Výrobce: | DELTA |
| Otáčky (ot./min.): | 6500 |
| Proudění vzduchu: | 4.59 CFM (0.13 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Statický tlak: | 0.866 in H2O |
| Hluk: | 45 dBA |
| Frame_material: | Plastové |
popis_vašich_požadavek: